FF: Age of Summoners
Chystáme pro vás zcela nový herní projekt inspirovaný Final Fantasy sérií!
Připojte se k FF komunitě
Podělte se o zážitky a diskutujte na společná témata s ostatními fanoušky.
Mohou být i vaše...
Jedinečná možnost nechat si na zakázku vyrobit sošky na motivy Final Fantasy!
Píšete Fan Fikce?
Pak neváhejte a podělte se o vaše dílo s ostatními fanoušky.
Vedeli jste
Zábavné VGCats stripy s názvem Adventure Log jsou oficiálně vázané k Final Fantasy XI.
FF Power © 2003 - 2008
__________

[CNW:Counter]

Final Fantasy výlet 2009

Autor: Gorthaur, Balík
Počet přečtení: 5019

Je již několikaletou tradicí, že komunita Final Fantasy fanoušků se jednou ročně schází na zpravidla týdenním letním výletu a ne jinak tomu bude i letos, kdy však bude tento výlet ve znamení změn. Nepřijde nám ideální jezdit se někam na týden poflakovat do chatek jako v posledních výletech a proto jsme se rozhodli připravit bohatý program, který vás bude provázet celou dobu pobytu. Jak jinak bude samozřejmě na téma Final Fantasy a aby byla nějaká motivace, tak vás budou čekat i nějaké tématické ceny. O programu se ale dozvíte více až koncem února, kdy snad bude již vše hotové.

Termín výletu

Letos neproběhne žádné hlasování o termínu, je pevně stanoven na 22.8. - 28.8. 2009. Hlasování bylo vynecháno ze dvou důvodů. Předně jsme nikdy nebyly schopni se rychle rozhodnout o nejlepším možném termínu a chaty se pak zamlouvaly na poslední chvíli. Za další naše vila (čtete správně) je docela žádaným objektem a proto již nebylo mnoho volných termínů na výběr. Odjezd je stanoven na sobotu, hromadná přeprava je již na vaší domluvě. Z Brna i z Prahy určitě nějaké skupinky pojedou. Příjezd je stanoven na pátek, což je vhodné pro lidi co chodí do práce nebo na brigády, nemusejí hned další den po výletě někam chodit.

Cena

Celá vila vyjde za 6 nocí na necelých 30 000 Kč. Ubytovacích míst je 22 + možnost 4 přistýlek. Pokud tedy najdeme 22 účastníků, pak vás vyjde ubytování na 30 000 / 22 = cca 1 400 Kč. Za další lidi navíc pak půjde cena logicky dolů. Cesta na místo by měla stát z Brna přibližně 280 Kč a z Prahy asi 200 Kč.
Když vše sečteme, tak se i se zpáteční cestou dostáváme na cenu asi 1 900 Kč, což je méně než minulý rok při cestě na Šíravu. Další finance již závisí na každém z účastníků a na domluvě (například levnější hromadné stravování a nákupy jídla v místě pobytu).

Registrace, záloha, pokoje

Do konce února je potřeba zaplatit zálohu 10 000 Kč, proto by bylo dobré, aby se co nejvíce z vás odhodlalo přihlásit už teď. Přihláška bude probíhat formou zaslání zálohy 1 000 Kč na účet 1097488093 / 0800, kde uvedete do zprávy pro příjemce svůj nick ať víme, kdo částku zaslal. Pro ty z vás, co zašlou svoji zálohu co nejdříve pak bude připravena menší výhoda. Jelikož rozložení pokojů ve vile je značně různorodé, rozhodli jsme se sestavit seznam, kdo kdy zaslal svou zálohu. Potom si budete moci dle seznamu vybírat své pokoje (kdo zaslal nejdřív, vybírá jako první).

Kam se letos pojede

Máme rezervovanou pěknou vilu v Krkonoších, která by byla na celý týden pouze naše. Více vám asi řeknou následující obrázky a podrobný popis.

Nově zrekonstruovaná vila se nachází pod Černou horou při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Dům je situován na klidném romantickém místě v lesoparku (4 500 m2), ohraničeného od ostatních pozemků Janským potokem. Na zahradě se nachází bazén o velikosti 8x4 m, posezení u ohniště a dětský kout. Do historického centra Svobody nad Úpou, kde se nachází restaurace, cukrárna, obchůdky, bowling, půjčovna kol a koloběžek je to pouze 150 m. Dům nabízí několik možností k bydlení. Apartmá s kuchyní a 2 až 4 lůžkové pokoje. K dispozici je stylová místnost na snídani, parkování v zahradě před domem.

Výlety, atrakce, zábava

Běžecké trasy v blízkém okolí, bowling bar, sauna s whirpoolem v centru Svobody nad Úpou. Přírodní koupaliště v Mladých Bukách 5 km, aquapark v Trutnově 12 km s vyhřívaným plaveckým bazénem, tobogánem, skluzavkou, plážový volejbal, dětský bazén. Turistika a cykloturistika v okolí. Zastávka cykloturistické autobusové linky ca 500 m. Půjčovna kol a koloběžek 150 m. Krytý lázeňský bazén v Janských Lázních (omezená otevírací doba) 3 km, Trutnov 12 km. Výlety po okolí (Pietteho naučná stezka, Sněžka, Černá hora - rašeliniště, rozhledna, Špindlerův Mlýn - pramen Labe). Místa v okolí Trutnov, Vrchlabí (vyhlídkové lety, Krkonošské muzeum), Adršpašsko - teplické skály, ZOO Safari ve Dvoře Králové, zámek Náchod, Nové Město nad Metují, Kuks.

Ubytování ve vile

Ložnice a pokoje:

V přízemí se nachází: 1x dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, TV SAT, posezení + 2x dvoulůžkový pokoj s dvěma přistýlkami, sprcha/WC, TV SAT, posezení. Dále se zde nachází stylová jídelna s vybavenou kuchyní.

V patře je k dispozici: 1x dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, TV SAT, posezení. A apartmá 8 lůžek + 2 přistýlky. Předsíň, obývací místnost s posezením, TV SAT, rozkládací gauč pro dvě osoby, kuchyně, koupelna, WC, 1x dvoulůžková ložnice. Přechod z obývací místnosti po schodech do podkroví, kde se nachází 2x 3 lůžková ložnice.

Sociální zařízení

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC). V přízemí se nachází 3x sprcha/WC v patře 2x sprcha/WC. Vytápění: Topení plynové.

Vybavení vily

Na zahradě se nachází bazén o velikosti 8x4m, posezení u ohniště a dětský kout.

Doprava, parkování

Autem - parkování u objektu pro cca 5 aut. Vlakové a autobusové spojení ve vzdálenosti od 80 m do 450 m.

Stravování

Stravování vlastní, na přání hosta lze připravit snídaně. V okolí se nacházejí restaurace a obchody.

Věříme, že se tento výlet opravdu vydaří, z naší strany se budeme snažit o co nejlepší vytvoření podmínek na rekreaci a na prožití volného času. Program bude obsahovat různé soutěže, deskové hry, výlety a další prvky. Zbytek už bude záležet jen na vás, jak se k výletu postavíte a jak se zapojíte do společného programu.

Váš prohlížeč nepodporuje objekty
"Go!
I said go!"
Auron, FF X
Náhodný Fan Art
Autor: Jenova